A9CAA-1005F
DigiKey Part Number
A9CAA-1005F-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A9CAA-1005F
Detailed Description
10 Position Flat Flex Cable Assembly Receptacle with Latch to Solder Tab 5.00" (127.00mm)
Category
Length
5.00" (127.00mm)
Pitch
0.100" (2.54mm)