A9CAA-1008F
DigiKey Part Number
A9CAA-1008F-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A9CAA-1008F
Detailed Description
10 Position Flat Flex Cable Assembly Receptacle with Latch to Solder Tab 8.00" (203.20mm)
Category
Length
8.00" (203.20mm)
Pitch
0.100" (2.54mm)